Novinky z roku 2014

Ugol Rosii & Mining Novokuzněck

13.06.2014

Firma T Machinery a.s. se zúčastnila hornického veletrhu Ugol Rosii & Mining, který se uskutečnil 3.6. - 6.6.2014             v ruském Novokuzněcku. Společná účast českých firem byla realizována s podporou Ministerstva průmyslu a obchodu ČR.

Společnost T Machinery a.s. je v "Kuzbassu" vnímána jako spolehlivý dodavatel důlní techniky, poskytující jak servisní, tak i obchodní služby. Své zařízení do tohoto regionu firma T Machinery a.s. dodává více než 10 let. Proto o jednání na veletrhu nebyla nouze, a to jak s dlouhodobými partnery, tak i s novými zákazníky. Během veletrhu se uskutečnilo téměř 70 jednání, která se týkala jak stávajících obchodně - dodavatelských vztahů, tak i vztahů budoucích. Potenciálním zákazníkům, v rámci prezentace nových výrobků, byly prezentovány technické a technologické možnosti naší firmy.

 

Vypracovala: Ing. Aufová

 

 

Dětský den 2014

03.06.2014

Dětský den pořádaný T Machinery a.s., spolu s odborovou organizací a RC Bambino, se stal již tradiční a vyhledávanou akcí. Pro děti bylo opět přichystáno dopoledne pné soutěží, her a zábavy. Kromě nafukovacího hradu a trampolíny si děti mohly vyzkoušet střílení ze vzduchovky, chůzi na chůdách a spoustu dalších her. Pro holčičky i kluky bylo i letos velmi přitažlivé malování na obličej. Úsměvy a jiskřičky v očích dětí jsou pro nás důkazem spokojenosti a výzvou do dalšího ročníku.

 

 

 

MINING VIETNAM 2014

14.03.2014

Ve dnech 11. – 13. 3. 2014 se uskutečnil v Hanoji mezinárodní veletrh důlní techniky MINING VIETNAM 2014. Česká oficiální účast byla organizována pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu, kde se spolu s asociací Česká dobývací technika osobně prezentovalo třináct vystavovatelů.

Českou expozici během zahájení poctil svou návštěvou náměstek ministra průmyslu a obchodu Vietnamu Le Duong Quang. V debatě s námi a zástupci českých firem strávil čas  i Tran Xuan Hoa, předseda státní firmy Vinacomin, která je hlavním odběratelem české dobývací techniky. Čelní představitele zaujal funkční model porubu, který naše firma pro tuto událost do Vietnamu přivezla. Společnost T Machinery  na centrále Vinacomin  jednala  na téma možností spolupráce  a technologických možností výroby.  Na  samotném veletrhu pak proběhla spoustu dílčích jednání.           T Machinery na veletrhu zastupoval technický ředitel Ing. Jiří Gajdík.  

 

 

IME 2014 Indie

18.02.2014

INTERNATIONAL MINING IME 2014, KOLKATA, INDIA

T Machinery a.s byla  součástí expozice České republiky na  mezinárodním veletrhu IME 2014 na výstavišti Salt Lake Stadium v Kolkatě ve dnech 13. až 16. února 2014. Společnost se zúčastnila mimo jiné prezentace ve společnosti  COAL INDIA společně s vedoucím obchodně ekonomického úseku Ing, Jiřím Janíčkem ze Zastupitelského úřadu ČR v Dilií, který toto setkání zprostředkoval.

Rádi jsme přijali pozvání na program, který byl pod záštitou  The Mining Geological and Metallurgical Institute of India a  proběhl dne 14. února. Zde jsme měli možnost konzultovat situaci na trhu  s významnými specialisty z oboru, kteří jsou etablovaní v tomto teritoriu.

 

 

3. Reprezentační ples TM

14.02.2014

3. Reprezentační ples TM

Pořádání plesu T Machinery a.s. se stává tradicí. 14. února 2014 se konal v prostorách ZŠ Ratíškovice již 3. ročník. Hostům i zaměstnancům k tanci a poslechu hrála hudební skupina Notabene a cimbálová muzika Javor. Při předtančení hosté zatleskali žákům ZŠ Ratíškovice i mladým žákovským párům za předvedené ukázky latinsko-amerických tanců. Pro všechny byla připravena bohatá tombola s hodnotnými cenami.