Novinky z roku 2015

HORNICKÉ SETKÁNÍ 2015

02.09.2015

Hornické občanské sdružení lignitového revíru zve všechny horníky, pracovníky hornických provozů, hornické důchodce, bývalé zaměstnance JLD a jejich přátele na 10. Hornické setkání, které se uskuteční v pátek 11. září 2015 v Kulturním domě v Dubňanech.  

Slavnostní zahájení v sále Kulturního domu začne v 15:00 hod. Od 16té hodiny bude probíhat beseda všech účastníků. V průběhu besedy bude podáváno občerstvení zajištěné pořadateli i přinesené návštěvníky.  Setkání bude doprovázeno živou hudbou. K účasti na akci se vztahuje členský účastnický příspěvek 50 Kč.

 

ZDAŘ BŮH!

 

 

UGOL ROSSII & MINING, NOVOKUZNĚCK, RUSKÁ FEDERACE

08.06.2015

Firma T Machinery a.s. se stejně jako v minulých letech zúčastnila mezinárodního hornického veletrhu UGOL ROSSII & MINING, který patří mezi nejvýznamnější veletrhy v Rusku. Letošního 22. ročníku, konajícího se ve dnech 2. - 5. června 2015, se zúčastnilo více než 750 firem z 25 zemí. MPO - ve spolupráci s CDT a realizátorem - připravilo pro české vystavovatele společenská setkání českých a zahraničních hostů.

Obchodní partneři T Machinery měli spolu s potenciálními klienty možnost schůzky s generálním ředitelem společnosti Ing. Zdeňkem Gajdíkem, technickým ředitelem Ing. Jiřím Gajdíkem a obchodním ředitelem Alešem Mildem. Na jednotlivých obchodních jednáních byla prezentována těžební a dobývací technika, přičemž byly představeny také nové technologie. Účast T Machinery a.s. na veletrhu přinesla možnost vyhledat nové obchodní příležitosti a navázat zajímavé kontakty.

 

 

Dětský den 2015

01.06.2015

Tradice se mají dodržovat, ale nejen proto jsme jako obvykle připravili na poslední květnovou sobotu tradiční Dětský den pořádaný pro děti zaměstnanců společnosti T Machinery a.s. a široké okolí. Velikým strašákem pro nás bylo počasí, ale i tentokrát nám štěstí přálo a zvládli jsme to bez dešťových kapek.

Sešli jsme se v areálu FK Baník Ratíškovice, kde jsme ve spolupráci s RC Bambino připravili pro děti spoustu aktivit, soutěží a her. Zajímavým bodem programu byla i kresba na obličej, vystoupení gymnastek SK Baník Ratíškovice a agility klubu Lucky dogs Ratíškovice. Nechyběla trampolína, skákací hrad a nezapomnělo se ani na tradiční táborák, u kterého si mohly děti opéct špekáček. Atmosféru celé akce potrhl DJ Boeing se svým hudebním doprovodem.

Důkazem toho, že se akce opět vydařila, byla účast dětí, kterých přišlo v doprovodu rodičů, prarodičů a známých přes dvě stě. 

Tímto děkuji za všechny organizátory a těšíme se za rok opět na viděnou.

 

Vypracovala: Bc. Iveta Krakovičová

 

 

MINEX 2015, IZMIR, TURECKO

28.05.2015

Ve dnech od 14. do 16. května 2015 se v Tureckém městě Izmir konal 6. ročník mezinárodního veletrhu dobývací techniky - MINEX 2015, kterého se zúčastnili také zástupci společnosti T Machinery a.s. Oficiální účast České republiky na výstavě byla organizována Ministerstvem obchodu a průmyslu. Na veletrhu vystavovalo celkem 12 českých vystavovatelů. Největší turecké výstaviště Fuar Izmir navštívilo několik tisíc návštěvníků. Vystavovatelé měli možnost sjednat si jednání jak s tureckými partnery, tak i s ostatními návštěvníky akce.

T Machinery a.s. v Izmiru prezentovala především dobývací techniku, mezi kterou patří dobývací kombajny, mechanizované výztuže, pásové a hřeblové dopravníky a příslušné elektrozařízení. Potenciálním zákazníkům byly prezentovány také volné kapacity v oblasti výrobních technologiích, zejména obrábění součástí, svařování, frézování, kalení apod.

 

 

4. reprezentační ples TM – dozvuky

02.03.2015

Dne 21. února 2015 se v prostorách ZŠ Ratíškovice konal již 4. ročník reprezentačního plesu T Machinery a.s.  Společenskou událost doprovázela svým hraním a zpěvem skupina Velvet a cimbálová muzika v podání CM Javor.

Hosté měli možnost ochutnat kvalitní vína především od jihomoravských vinohradníků a zhlédnout ukázky latinskoamerických tanců, o které se postarali mladí profesionálové Veronika Padalíková a Tomáš Hromek.

Firma T Machinery a.s. si pro účastníky plesu připravila také zábavné fotografování s maskami. Vrcholem večera bylo vyhlašování a předávání bohaté tomboly.

Za všechny poskytnuté ceny bychom rádi všem dárcům upřímně poděkovali.

Fotografie z průběhu 4. reprezentačního plesu TM naleznete na adrese: http://jisu68.rajce.idnes.cz/Ples_TMachinery_21.2.2015/

 

 

4. reprezentační ples T Machinery a.s.

02.02.2015

Firma T Machinery a.s. zve všechny příznivce zábavy na 4. reprezentační ples, který se bude konat v sobotu 21. února 2015 od 20:00 hod v tělocvičně ZŠ v Ratíškovicích. K tanci a poslechu zahraje skupina Velvet a CM Javor. V průběhu večera budete mít možnost ochutnat vybraná vína či se zúčastnit slosování tomboly. 

Předprodej vstupenek bude probíhat každou středu od 4. 2. 2015 od 15:00 hod do 16:00 hod v restauraci U Tomáše (Baťovka 502, Ratíškovice).

Cena vstupného: 150 Kč

Těšíme se na Vaši společnost!